Dane kontaktowe

Niniejszy projekt ma charakter czysto hobbystyczny. Oto kilka zasad, których staram się przestrzegać:

Optymalną formą kontaktu jest mail, zainteresowanych proszę o przesyłanie ich na adres p.wrzesniewski@pwrz.pl. Ciągle mam też faks :-) (numer 22 30 01 281).

Nie skupuję pamiątek, nie płacę sprzedawcom informacji itd. - uprzejma prośba o powstrzymanie się od tego typu ofert.

Jeśli chcecie Państwo umieścić jakąś fotkę w serwisie, przysyłajcie śmiało skan, najlepiej w formacie jpg - nie trzeba pytać, czy jestem zainteresowany ;-)

Nie dysponuję innymi fotografiami aniżeli udostępnione w serwisie i nie przesłam indywidualnie dodatkowych materiałów.

Nie mogę zaręczyć, iż zdołam odpowiedzieć na każde z coraz liczniejszych zapytań o losy Państwa krewnych. Doba to tylko 24h :-( Umówmy się więc, że jeśli nie reaguję, po prostu nic ciekawego na ten temat nie wiem. Polecam kontakt z Wojskowym Biurem Historycznym, to prawdziwa kopalnia wiedzy!

Nie mam nic przeciwko zaciąganiu informacji czy fotografii z serwisu do własnych opracowań, stron internetowych itp. W tym ostatnim przypadku link mile widziany, choć przymusu nie ma. Nie wiem też, co o wykorzystywaniu poszczególnych zdjęć sądzą ich właściciele. Generalnie nie spodziewam się, aby byli przeciwni, ale nie pytałem.

Nie pośredniczę w nawiązywaniu relacji między osobami, od których otrzymałem kiedyś jakieś zdjęcie albo zdjęcia, a zainteresowanymi użyciem tych eksponatów do swoich celów. Z wieloma ludźmi kontakt dawno mi się urwał, do innych nie mam już maila i w ogóle widzę, że w praktyce raczej słabo to działa.

Wreszcie last but not least: Jeżeli ten serwis Wam się podoba i chcielibyście go więcej, zawsze możecie wesprzeć mnie mniejszym albo większym przelewem. Numer konta dla transferów z Polski to 13 1050 1025 1000 0090 6450 5325, dla zagranicznych zaś PL 13 1050 1025 1000 0090 6450 5325 (SWIFT code: INGBPLPW). Wpłacać można w walutach obcych, mój bank po swojemu przelicza je na złotówki.

Dzięki!

Paweł Wrześniewski